W naszym nowym przedszkolu.

Utworzono dnia 10.03.2024

Przedszkole to nasz drugi dom. Spędzamy w nim większą część dnia, dlatego tym chętniej wróciliśmy do naszego nowego, wyremontowanego domu  Przedszkola nr 32.

Teraz „tutaj jest jakby luksusowo”, nowe okna, podłogi, łazienki, a w nich nowoczesne baterie  umywalkowe, nowa armatura.

Sale przedszkolne kolorowe, ale nie z przesadą. Wszystko stonowane i dobrane w taki sposób, aby każdy przedszkolak czuł się komfortowo i bezpiecznie. Szatnie umiejscowione  przy każdej z sal.

Nasze dzieci przechowują w  nich swoje wierzchnie okrycia i garderobę na zmianę.

Uśmiech  nie  schodzi  z  małych  twarzyczek.  Na  nich  maluje  się  zachwyt  i  zauroczenie, które jeszcze bardziej rozświetlają nasze przedszkolne sale. I właśnie ta radość jest dowodem  na to, że warto  było podjąć trudy przeprowadzki, aby wrócić do pięknego, nowoczesnego  przedszkola.

Dziękujemy Rodzicom, którzy wsparli nas w przeprowadzce do wyremontowanego budynku przedszkola. Dzięki temu przebiegła ona sprawnie i płynnie. To budujące, że zawsze możemy liczyć na Państwa pomoc.

.

Utworzono dnia 10.03.2024, 17:41